Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thusor

    őstag

    válasz tibibi #48200 üzenetére

    Ha nem vársz választ és reakciót egy fórumra saját magad által vezérelve beírt kommentedre, akkor ezt a kommentek kár volt ide beírnod. Szerintem mindenki el tudja dönteni, hogy mit szeretne venni. Függetlenül attól, hogy mit írnak vadidegenek egy fórumon. Ha vette a fárdtságot is ide jött segítséget kérni és ennek ellenére elromlott egy klíma akkor nehogy már az legyen a felelős aki ajánlotta a márkát. Mert mások meg használják megelégedéssel a Gree márkát. Általában egy fórumba a problémák szoktak előjönni. Én Daikin, Mitsubishi és Gree felhasználó is vagyok. Ugyanakkor a Daikin az első néhány hónapban kegyetlen rossz volt a pocsék szerelés miatt amit a Buda klímának köszönhetek. Itt javasolták őket és a márkát is. De ettől függetlenül eszembe nem jutna a fórumozókat szapulni ezért. Erről a Daikin Magyarország és egyben a Buda klíma tehet hogy nem tudnak megfelelően klímát telepíteni és feltölteni hűtőközeggel.

    [ Szerkesztve ]

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Új hozzászólás Aktív témák