Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grave_444

    nagyúr

    válasz #98593280 #45045 üzenetére

    Egy szóval sem mondtam, hogy jobban szellőzik egy olyan mini-itx ház, amiben 1db 12cm-es ventillátor van, mint a nagy ATX házak amikben van 6 venti.

    Te nem érted meg hogy itt nem az a lényeg. Akkor mi számít? Hogy egy táblázatban jobban szerepeljen?
    Aki megveszi használja nem azon aggódik, hogy nincs bent a top10-ben.

    Hagyjuk látom nem érted meg a lényegét, nem hőmérsékletben akartam összehasonlítani őket. :)
    Nehogy már ne lásd a különbséget. [link]

    Azért, hogy sokkal kisebb helyet foglaljon valamiről le kell mondani ez nem újdonság.
    Háztól és hűtéstől függetlenül is inkább megkeresem azt a megoldást, ahol még nem melegek az alkatrészek és a lehető leghalkabbak terhelés alatt is.

    [ Szerkesztve ]

  • Viktor81

    senior tag

    válasz #98593280 #45045 üzenetére

    Na tenyleg...
    Olvasom mar regota az irasaidat, elismerlek szakmailag es lattam mar tobb "vitadat" is. Tudom, hogy eleg makacs urge vagy, aki nem szeret/tud a vitaban alul maradni. (en is ilyesmi habitusu ember vagyok...).Most viszont nem fogok tovabb viatzni, mert nem szeretnek osszeveszni Veled es azt latom, hogy ezt a csontot mar nem fogod elengedni. Megemlithetnem, hogy hol dolgozom, hogy terfogatra kisebb hazakba mint a 130 nagyon komoly konfigokat raknak össze (igaz, gamer VGA nem jatszik, mert low-profile a cucc), de 4770-n egy kutya kozonseges alu ontveny bordaval hocsovek, meg polirozott talp, meg csicsak nelkul rajta egy szaros CM 8-9 cm-es venti, akar 32 GB mem HDD+SSD+ODD mondjuk Quadro K600-al es a teszt nem abbol all, hogy bekacsoljuk es feltelepitjuk a windozt, mint a sufni PC osszerakok, hanem terheleses stressz tesztek mellett EMI/akusztika/thermal/vibration tesztek napokon at es evek ota nagyon kelendo termekek ezek professzionalis felhasznalok koreben is. Ott aztan sokszor egy gyufasdobozt tudnek a gepbe tenni, megsem jelentkezet soha semmilyen problema. Szoval en azt mondom egy 130-ba olyan netezos konfigot lehet osszerakni, amely 4 db egymas mellet lako anyost vigan kiszolgal ugy, hogy meg sem izzad...

    Udv.: V.

Új hozzászólás Aktív témák