Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz kukinyo #24011 üzenetére

    Erről váltottam a jelenlegi házamra.

    Nem egy drága ház, és az árának megfelelő a minőség / felszereltség. Kábeleket nem tudod benne rendesen elrejteni. Itt egy "rémisztő" kép, ahogyan nálam volt használva: [link] A 290mm-es VGA mellett elfért még a 3 HDD és 1 SSD is, de több nem nagyon. Hiába lehetne a HDDket kétféle módon rögzíteni a ház elején lévő venti miatt csak ez a hátsó rögzítés használható. A HDDk mellesleg még a régi megszokott módon vannak benne, nem az újabb házaknál látott merőleges állásban. Ez szintén a kábelek szempontjából rossz.

    Az oldalsó 2x120as szellőzőnyílásból a CPU hűtő miatt csak egy használható ki, nem mintha lenne többre szükség mondjuk. Az alján lévő helyre rálógott a tápom, így az sem volt megjátszható nálam, max rövidebb táppal lehet jó. Illetve a felsők közül a hátsóba sem fért volna venti az alaplapi 8pines tápcsatlakozó miatt.

    Vannak benne porszűrők (alul és felül) de nem a legkönnyebb kiszedni és nem is a legjobbak. Szintén, ilyen áron ne várjon sokat az ember.

    Összességében meg voltam vele elégedve, de végül majd egy év után, főleg a kábelek rendezése miatt váltottam.
    Érdemes volna amúgy kicsivel többet rászánnod és kábelmenedzsmentes házat venni. Vannak olcsóbbak is, biztosan kapsz majd ajánlatot olyantól aki jobban benne van a témában.

Új hozzászólás Aktív témák