Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johnny_gold

    tag

    Sziasztok!

    GPS-t vennék. Konkrét ár kikötést inkább nem mondok, ami sokkal fontosabb, hogy ár/érték arányban jó legyen, tehát ne legyen irreálisan drága néhány luxus dolog miatt, de ne is legyen nagyon olcsó, rossz minőségű. Mindenképpen hosszútávra gondolkozok. Fontos a minőség, megbízható működés, az aksi sokáig bírja.

    Ez mondjuk már mellékes, de nézegetem ezt a TMC-t is, mennyire működik ez jól a gyakorlatban? Teljesen ingyenesen megy ez itthon a Petőfi FM frekvenciáján? Ki üzemelteti ezt egyáltalán, és mi alapján vanak forgalmi adatok?

    Ami még felmerült, hogy a gyári szoftverekkel/térképekkel mi a helyzet? Látom például, hogy ezek az iGo szoftverek amiket adnak, 1 év frissítéssel jönnek. Utána mennyibe kerül a térképfrissítés?
    Illetve "kevésbé hivatalosan" ha mondjuk szoftver nélkül vennék ilyesmit, mennyire macera feltenni rá valami jól hasnálható cuccot, és azt később mondjuk frissíteni?

    Látom sokan ajánlanak itt CNS-t, csak amiért kicsit bizonytalan vagyok, hogy még soha nem hallottam erről a márkáról, és azért ezeknek is megkérik az árukat úgy látom (40-50k szoftverrel együtt), amiből már valami nagyobb, minőségibb dolog is kijönne, nem?
    Meg ezen belül hallottam, hogy dicséritek a HDnet-et, de abban meg például nincs Bluetooth, nincs TMC lehetőség se, és az aksija is kisebb, mint a sima HD-nek.

    Tudom kicsit sok a kérdés, bocsi :)
    Előre is köszi a tanácsokat! :R

Új hozzászólás Aktív témák