Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gipsztigris

    addikt

    válasz LámaZ #7232 üzenetére

    Kedves kolléga!

    "(Mindenesetre, még mindig fenntartom azt, hogy a korábban vásárolt 40 dolcsis Win CE-alapú PND-nél jobb nincs a világon! Az MStar Semiconductors GPS-csipje verhetetlen! )"

    Az ilyen kinyilatkoztatások miatt szokott sokunknál az ékszíj megcsúszni. Ahogy a minap az egyik androidos topikban is igen nagy felzúdulást keltettél a hasonló stílusú megnyilvánulásoddal. Semmi gond, ha valaki valamiről úgy gondolja, hogy az Ő készüléke vagy az általa ismert GPS chip a legjobb a világon, vagy verhetetlen, de írja oda, hogy szerinte. Mert ellenkező esetben a kevésbé olvasottabb vagy tapasztalatlanabb látogatók készpénznek veszik, és -miután egy majd kétezer hozzászólással rendelkező- ember "tollából" származik, legközelebb majd máshol is megjelenik a TÉNYKÉNT közölt információ.

    Ne érts félre, most nem kötözködni akarok, csupán szeretném ha megértenéd a fórumozás lényegét. Az emberek beszélgetnek, véleményt cserélnek, urambocsá vitatkoznak, de semmiképpen sem nyilatkoztatnak!........szerintem.

    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Új hozzászólás Aktív témák