Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli Durden

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy egeret és kérnék tőletek egy kis segítséget, hogy melyik egeret is vegyem meg:
    Egy-két szempont a vásárlásnál:
    Ár: kb. 5-7000 Ft
    Játékstílus: RPG, FPS (fél profi szinten játszok naponta, szóval nem napi 10 perc majong)
    Görgő: Fokozatos görgő (komolyan melyik játéknál van értelme a fokozatmentes görgőnek? Ez költői kérdés, nem kell rá válaszolni)
    A hüvelykujjnál 2 gomb (előre-vissza)
    Jó lenne egy makrózható gomb, amit valamelyik billentyű gomb vagy billentyűgomb kombináció lenne.

    Én a A4 Tech V7M Bloody egeret nézegettem.

    Azért a V7M-et néztem ki mert olcsó és a görgő alatt van két gomb amit be lehet állítani billentyű kombinációra is. Persze még rengeteget szemeztem a Trust GXT 158 egérrel, csak ahhoz nem volt szerencsém a MediaMarktban.

    A kéztartást (karmos, tenyeres) nem írom, mert gyakran változik, még játékon belül is másképp fogom az egeret szituációtól függően. Jelenleg (2 éve) egy Gigabyte GM-M6580 egeret nyúzok, ami egy kicsit kicsi, és szeretnék egy nagyobbra váltani, mint például a V7M-re.

    Segítségeteket előre is köszönöm szépen!

  • Zoli Durden

    csendes tag

    válasz Vanir #64986 üzenetére

    A félprofi szintet ne gondold túl. Nem járok versenyekre, de ha már leülök játszani akkor nem BOT-ok ellen akarok játszani a CSGO-ban, vagy a legkönnyebb szinten a Bioshockban.

    Amúgy csak meg kéne fogadnom a Ti tanácsotokat (amit én is tanácsolok magamnak, csak én nem fogadom meg, emiatt pedig egy ördögi körforgásba kerülök), ami: Ha már gyakran lesz a kezedben az egér akkor annak az árán ne spórolj. Több évig jó lesz , nem az a +5000 Forint visz a sírba.

    Még a másik egér amit néztem: A+ G7-Kotys

    Megfogadva a tanácsotokat (és egyben kinyitom a saját szememet is, hogy lássak a "sok ipari hulladéktól" is) megnéztem a tanácsolt egereket.
    3 márka tűnt etalonnak egér szempontból: Razer, Logitech, Steelseries.
    A Razer kiesik az ára miatt. A Logitechnél jó lenne a G102 vagy G203, de azok meg nem kaphatók itthon. Ebay meg amazonnal pedig nem akarok szórakozni. Az abszolút kedvencem amit ismerősnél kipróbálhattam a G402. A legjobb egér. Az ára sem vészes. 17 ezer. De egy egérért sajnálok ennyit, nem használnám ki.
    Megnéztem a Steelseries egereket is és nagyon tetszett a Rival 100. 12.500 Forintért szerintem ezt fogom megvenni. Remélem a görgő is fokozatos, mert az a videókból nem derült ki.
    Erről tudnátok mondani valamit? Jó választás az az egér abban az árkategóriában?

  • Zoli Durden

    csendes tag

    válasz Vanir #65005 üzenetére

    Amit most használok egér az kicsi (annak is érzem) és a G203 valamivel nagyobb (mind a 3 irányban nagyobb) így az teljesen ideális lenne. 10.000 Forintért tényleg van, ne haragudj nem láttam. Inkább egy ilyet vennék mint a Rival 100. A Logi 2500 Forinttal olcsóbb és arra amire én fogom használni arra bőven elég lesz. Szerintem ennek jobb a programozhatósága is, mert ugyanazt a szoftver használja mint a többi Logi egér.

    Viszont ha már programozás: Én egy DPI beállítással játszok, nem szoktam játék közben állítgatni. A Logitech egérnél át lehet állítani a DPI gombot is bármi másra? Be lehet rá állítani (mint mondjuk a G402-ben) billentyűkombinációt is? Esetleg, hogy egy gombnyomásra azt érzékelje mintha én 3 másodpercig nyomok egy gombot (pl.: a Falloutban így lehet bekapcsolni a lámpát-hosszan nyomva a TAB-ot)? A görgő az fokozatos, igaz?

    10.000 Forintért nagyon úgy érzem, hogy ezt fogom megvenni.

Új hozzászólás Aktív témák