Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikej95

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egeret keresek, lehetőleg 15K alatt, belföldi és külföldi boltok egyaránt játszanak, főleg palm fogással használnám szóval nagyobb egerek előnyben. Elég vegyesen használnám, laptop mellé. Ami mindenképp kellene, az az 5-6 gomb, állítható DPI (csuklóból szeretem mozgatni az egeret), belső memória, teljes scriptelhetőség, utóbbi mostani egeremről nagyon hiányoltam.

    Jelenleg egy Gigabyte Force M7-et használok, soha többet, 1,5 év alatt kivérzett, MMB vagy nem érzékel vagy duplán, most LMB is elkezdett köhögni.

    Előtte A4Tech 747H-t használtam, ami tökéletes volt, csak amikor új egér kellett éppen sehol sem volt kapható (most újra van készlet több boltban). Tisztában vagyok ennek a típusnak a széria hibájával (elromló görgő). Előzőn is jelentkezett ez, szét lett szerelve, szenzor kipucolva, minőségi kenőanyaggal utánatöltve nem volt vele többet gond. 3-4 évet kibírt, pedig intenzíven volt használva.

    Van jobb alternatíva?

    Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

Új hozzászólás Aktív témák