Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    addikt

    válasz #31733248 #37023 üzenetére

    Igen, nézem a videókat, persze mindenki más obit használ hozzá, szóval amit inkább figyelek az a folytonosság és a színvisszaadás. Úgy látom a Pana kicsit élénkebben kezeli a színeket, viszont a mozgó képekkel egyértelműen látok valami mikro laggot.

    Panasonic GX8 vs Sony A6000

    Pedig a GX8 jóval drágább is, mondjuk természetes fényben úgy látom veri az A6000-t színekben, de laggol kissé. Az obit már néztem hozzá, eléggé ajánlott belépő szinten és így olyan 1000 euró körül megállna a váz + 18-105mm obi, amivel a kezdő igényeimet talán le is fedném, illetve elkezdhetnék tanulni rajta. Most elsőre mindenképp szeretnék kijönni nagyjából ebből a keretből, aztán később jöhetnek az obik, ha már érzem mi is kell pontosan.

    Egyenlőre még nem tudom eldönteni, hogy Sony vagy Pana vonal, tény hogy Panához kicsi több az obi, de az sem sokkal. A webshop keresője Panához 71, Sony E-hez 63 obit dob ki. Tény, hogy olcsóbban vannak obik a Panához, de sztem ez nem mérvadó, valószínűleg az olcsóbb el is marad valamiben.

    Ezt a két obit például segítene valaki röviden összefoglalni nekem, hogy mik az alapvető különbségek? Azt látom, hogy a Tamron szélesebb fényerővel és fókusszal dolgozik, de a többi részletben elveszek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák