Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz t_a_m_a_s #3024 üzenetére

    Igaz, de szerintem aki nem vigyáz a holmijára, eladáskor azért letakarítja, és megpróbálja úgy beállítani a dolgot, hogy a készülék egy megbecsült darab volt. A d50-esemen még annyira nem látszanak a használati nyomok, annyi, hogy a hátulján a hüvelykujj helyénél kezdett lejönni az a gumis izé... azt visszaragasztottam. Persze nekem mindig táskában volt, az obin UV szűrő. A naponta használt, övtáskában lévő A530-as mókusvillantó az kopik rendesen.
    Zebu: Igen, valóban jobban megéri a d40x, annyival nem tud többet a D60, de azt is odaírtam, hogy paranoiásan újpárti vagyok. Erről legyen annyi, hogy feleségemmel vettünk egy 3 éves, újszerű, 20e. km-t futott kocsit, sérülésmentesen. A szerelőnk olajat cserélt, de nem vett észre semmit. Aztán mondtam nézze már meg a kormányt, olyan furcsa...Kiderült, hogy az autót nemrég totálkárosnak nyilvánították, de kihúzták az alvázat. megcsinálták....Én meg megvettem. Igaz, hogy Suzukim van, de újan vettem. Ahogy minden cuccomat. Úgy, ahogy kocsinál a km órát, DSRL-nél az exposzámot lehet variálni. Nagyon megnézném kitől, és mit veszek. Bár ahogy kedves kormányunk szorongatja a t****ket, úgy látom többet új autóm sem lesz, meg lehet hogy DSRL-t is használtat veszek, de már tényleg elkanyarodtam a tárgytól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák