Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz mijos #17169 üzenetére

    ennyiért sztem reális a d3100 ára, ha tetszik megveheted...mondjuk állítólag kb ennyibe ment el nemrég egy d90 is indexen, és azért az már más kategória..én mondjuk nyaralni, túrázni, utazni valamilyen kicsi könnyű milc-et, vagy nagyszenzoros kompaktot vennék, de ahogy te leírtad, "mindegyik betyárnagy objektíves géppel mászkál Bp-en", és neked ez tetszik, akkor nem fognak tetszeni a milc-ek...bár ezt elfelejtheted, a betyárnagy obik nem = képminőség, azok vagy speckó teleoptikák, vagy valami zummok, amik a kis fix-ekhez viszonyítva nem épp a képminőségről híresek, úgy nagy általánosságban...

    (#17170) t..janos: döntsd el, hogy a kis méret-súly fontos-e számodra, ha igen, akkor jobb választás, mint dslr, na meg én a nex-obiparkot is átnézném, szal hiába veszed meg, ha nincs olyan obi rá, amire szükséged lenne később. a tükrös cuccokban gyorsabb az af, nagyobb obipark van rájuk, a nex kicsi, könnyű, szép nagy keresője van, bármilyen manuált adapterezhetsz rá...te tudod, milyen funkciók vonzanak, és miben kötsz kompromisszumot

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák