Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz sutszi #90469 üzenetére

    "Neked milyen billentyűzeted van?"

    Számodra irreleváns, hidd el. ;]

    :DDD

    -------------------------------------------------------------

    (#90467) Domonkos: Mindenhogy a Q8 barebone éri meg sokkal jobban.

    -------------------------------------------------------------



    (#90470) sutszi: "Ez a monokei jól néz ki...viszont az egyéb alternatívákhoz képest meg ár/érték arányban annyira nem adja ki."

    De, a megcélzott piacra egyáltalán nincs rossz ára.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Domonkos

    Ármester

    válasz sutszi #90469 üzenetére

    Tartossag eseteben lehet hogy van kulonbseg, de nagyon ritka az, hogy tenylegesen a kapcsolo romlik el. Altalaban a pufoles hatasara szokott a forrasztas megrepedni a kapcsolo labainal es az szokott hibajelensegeket produkalni. Erre pedig az optikai kapcsolo sem lesz immunis. ~szerintem.
    Mondom ugy, hogy en meg egyetlen billentyut sem vagtam igy tonkre, de mar tobbet javitottam masoknak, vagy epp sikerult ugy hasznaltan venni ilyesmiket, hogy hasonlo problemajuk volt...

    A gyorsasag az jo kerdes. Ha akarmi, akkor inkabb csak lasabbnak kellene lennie a fotoellenallas miatt. Noha ez is csak sub-milisec nagysagrendben van. A pergesmentesitesre meg vannak nagyon jo es gyors megoldasok, amik billentyuzetes felhasznalasra boven jok. Szoval nem tudom, hogy itt mit tudna az optikai megoldas nyerni. Amugy en is lattam par tesztet, ahol ezek a billencsek tenyleg nagyon jol szerepeltek, amibol inkabb csak arra tudok kovetkeztetni, hogy a legtobb gyarto a sima billentyuzetei eseten meg mindig nem a moho algoritmust hasznalja...

    Gepelesi elmeny az lehet, hogy jobb lesz. Elviekben sokkal simabb tud lenni, mint a tobbi.

    Hang temakorben nem foglalok allaspontot.

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák