Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Ringman #48924 üzenetére

    az f11 f12 sem sokszor használt gomb
    Az F11 a böngészőkben a teljes képernyős módot kapcsolja be. Ha fejlesztő, akkor az F11-re a legtöbb IDE-nél debuggerben szüksége lesz, és az F12-re is épít a legtöbb IDE.

    A Vortex Race lényegében egy átlagos laptopbillentyűzet kiosztását és gombszámát hozza (kivétel a jobb felső sarkos Fn, azt nem igazán értem, miért van ott). Az XD84 jobb választás nála, mert a felső sorban két érthetetlen módon 1.5u széles billentyű helyett kapsz még egy bónuszt (és 3rd party kupakkészlet keresése is egyszerűbb lesz sokkal).

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz Ringman #48924 üzenetére

    Üdv,

    Nagyon szemezek a vortex-el, de be kell látnom nem fog menni :(

    Igen, sajnos kellenének a funkció billentyűk, ahogy dqdb is irta, elég sokat használok a munkám során. Persze át tudnám állitani mondjuk az ide billentyűkiosztását, de igy is vannak már nyakatekert kombóim :)

    Xd84-et megnézem, láttam róla egy videót YT-n, csak az nem iso volt és nem is találtam iso kiosztásra utalást az oldalon (valami kbe partners vagy mi volt).

    Azon gondolkoztam, hogy mennyi lehet vajon egy házat készitettni valami cnc-s megoldással? Tudásban, kiosztásban, switchekben nekem bőven jó lenne egy ducky one 2 tkl :)

    Egyébként megnéztem a filco touch 2-t (remélem jól emlékszem a nevére :B ), 140 font volt plusz lehetett hozzá kérni "Kobo" házat volt pár design, de egyik sem volt túl visszafogott.

    update:
    Majd elfelejtettem, nem volt még Varmillo billentyűzetem és fogalmam sincs milyen lehet. Van esetleg valakinek tapasztalata úgy általában Varmilo-val vagy esetleg Varmilo VA88M-el?

    Találtam egy ilyet, de nem tudom mennyire lehet jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák