Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Dtomka #40674 üzenetére

    Az tény, hogy a név már nem feltétlenül jelent garanciát, hacsak arra nem, hogy a gari idő alatt nem esik szét a cucc. A fogyasztói társadalom és a folyamatos bevétel/fejlesztési ütem maximalizálás miatt ezek a termékek nincsenek hosszú távra tervezve, de ez nem azt jelenti, hogy minőségben rosszak.

    Egy jobbféle billentyűzet sokáig kitart, problémát a kapcsolók és kupakok jelenthetnek, de azokat is lehet egyenként cserélni, tehát ez se igazi probléma.

    Nem tudom miért érné meg az alkatrészeket máshol gyártani mint Kínában. Inkább az szokott lenni, hogy ott gyártják és máshol szerelik össze.

    A probléma ott van, hogy engeded elhitetni magaddal, hogy az újabb jobb vagy kell neked, mert az új funkció az biztos nagyon hasznos lesz egyszer (vagy sem) illetve ha már megteheted, miért ne vedd meg...

    Másrészt felismerték azt, hogy ezeket az eszközöket is szeretik az emberek pimpelni és próbálnak minden lehetőséget megragadni ehhez.

    Az RGB-nek szerintem van létjogosultsága, minimum az, hogy ha akarsz, akkor alkalmanként különböző háttérvilágítást adhatsz vagy külön csoportba rendezhetsz billentyűket és nem feltétlenül játékok miatt (amihez jó a különböző színű keycap is). Számomra a dizájnfaktora elhanyagolható, de néha biztos jó vele elszórakozni.

Új hozzászólás Aktív témák