Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz ribizly #34004 üzenetére

    Sziasztok!

    Igaz, hogy választ nem kaptam a kérdésemre, de lássátok milyen vagyok megírom a tapasztalatomat.
    Szereztem egy US layout-os Logitech G413-at és teljesen le vagyok nyűgözve. Innentől kezdve az otthoni Cherry MX brown kapcsolós Tesoro Durandal G1NL-emnek reszeltek. :DDD A gépelés van annyira jó, mint a Cherry MX brown-on, viszont sokkal halkabb (ami amúgy elmondható a Cherry brown-os fnatic gear rush-ról is). Kicsit puhábbak és stabilabbak a gombok. A háttérvilágítás természetesen egységes (lévén a kapcsoló közepe világít). Egyedül a space ami kicsit hangos a többi gombhoz képest, de ez azért nem annyira zavaró.
    Szóval amennyibe kerül és amit nyújt a Logitech G413 az engem nagyon is meggyőzött. Úgy érzem, hogy amit a G102/203, G Pro, G403-as minőségi tényleg gamer egereikkel elkezdtek azt most a billentyűzetek terén is behozzák.

    2 dolog hiányzik nekem:
    1. Egy műanyag védő a billentyűzetre, ami a Tesoro-hoz jár és szerintem nagyon hasznos. Olyat amúgy lehet valahol szerezni manapság még?
    2. Csulkótámasz. Habár ez nem egy magas billentyű (sokkal alacsonyabb, mint a Cherry típusú társai), így annyira nem is lényeges, de akár "mutiba" oda lehetett volna dobni egy enyhéz emelkedő kis műanyag lapot amit rá lehet csatolni. De azért ezzel is együtt lehet élni.

    Szóval nem tudom mi a topic gazdáinak a véleménye erről a billentyűzetről, de nekem bevált.

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák