Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz aero. #128029 üzenetére

    Hát ez az ... pont ettől félek én is, de a 23 éves Vectra sem lesz már fiatalabb !

    Nincsenek nagy igényeim, legyen benne egy alap fedélzeti ami mutatja a külső hőmérsékletet és órát, legyen benne 2 villanyablak, legyen benne egy klíma és kész ... nem kell nagyon extrás autó mert minél több az extra, annál több a hibalehetőség :))

    Nem új autót keresek, ahogy bitpork kolléga is mondja, őszinte autó kell ... most vagy veszek egy fiatalabb széthajtottat, vagy szintén valami öregebb autót de megbízhatót, G Astra egyáltalán nem olcsó 98" évjáratúak is kb. 600 ezer környékén mozognak, gondolom mert megbízható és ugye megint csak képbe jön az olcsó fenntarthatóság, közben ilyen áron már ott a fullosabb B Vectra (digitklima + ülésfűtés + xenon) és ugyan ebben az árkategóriában van, 6 Gen Civic a megbízhatóságáról híres is ilyen árkategóriában már ott vannak az 1.5 pörgős és tartós Vti motorok, az E36 meg megint csak öreg bár ha azt nézzük 96" évjárat csak 2 évvel idősebb egy G Astra -tól illetve E34 -ből kiindulva egy sor 6 szívóbenzin a világból kivisz :D

    Arról nem is beszélve hogy egy kis szívó 1.6i próbálom magam meggyőzni de szerintem kevés lenne, és nem hülyeség az hogy a nagyobb köbcenti aránylik az autó élettartamához, ha francia autó akkor Pug 406 mert az ismerem, diesel motorral én megszívtam de mint autó kiváló volt ... de csak benzinesbe ! :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák