Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz m3tr0 #34943 üzenetére

    De attól még nem rosszak a Toyoták.

    De mostanában nem is olyan jók, mint amilyenek régen voltak, illetve mint amilyen jó híre van. :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • Rick4

    félisten

    válasz m3tr0 #34943 üzenetére

    Nézd, ha a saját igazadról is találnál külső hivatkozást, akkor most nem kellene ezt érezned. Egyszerűen most ott áll a dolog, hogy a Toyotával ez megtörtént, valójában rajtuk kívül senki más nem tehet erről, mindenki spórol, de nem mindenáron. Azt hitték nem lesz gáz, de gáz lett. Kár lenne bármit is szépíteni, se Te, se én nem tudunk rajta.
    Egyébként neked az furcsa, hogy az usában történik, de az nem furcsa, hogy az EU-ban is 2 millió autót hívtak vissza... :U
    Aztán már itt olvasom, beleképzelsz a történetbe olyat is, amit nem is mondtam...
    Eddig se írtam le, hogy a Toyoták szarok, eddig se mondtam egyszer sem azt, hogy az a véleményem, vagy azt gondolom, pusztán tényeket közöltem. Azért mert ez neked fáj, még kár magadnak bebeszélned, hogy ezt én találtam ki, és egyébként nem igaz...
    Tök mindegy, hogy nézed, biztos lehetsz benne, hogy valamilyen oldalról a Toyota autóiban most nagyobb rizikófaktor van. Ha benne ülsz akkor is, ha előtte mész a zebrán, akkor is. Ennyi.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Aktív témák