Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Ez így ahogy van rendelhető, vagy van benne esetleg vmi bibi?

    Intel Core i5-7500 3.4GHz Socket 1151 dobozos
    MSI B250M MORTAR alaplap
    2 x 4GB 2400MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL15
    Be Quiet! Pure Rock Slim univerzális CPU hűtő
    MSI GeForce GTX 1060 6GB GAMING X videokártya + NVIDIA kupon
    1TB WD 3.5" Caviar Blue SATAIII 64MB cache winchester
    240GB Kingston SSD SATA3 2,5" HyperX Fury meghajtó
    Zalman Z9 Neo White táp nélküli ablakos ház fehér
    FSP 500W Hyper M tápegység
    Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB külső hangkártya

    1-2 éven belül tervezek bele +8 g ramot még, de ezen felül egy darabig nem szeretnék rá költeni.

    Köszönöm előre!

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Jövőhéten tervezem a gép megvásárlását, egy konfirmációt szeretnék, hogy így mehet e a rendelés:

    MSI B350M MORTAR alaplap
    AMD Ryzen 5 1500X 3.5GHz Socket AM4 dobozos /YD150XBBAEBOX/
    240GB Kingston SSD SATA3 2,5" HyperX Fury meghajtó (SHFS37A/240G)
    2 x 4GB 2666MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL15 (HX426C15FB/4)
    1TB WD 3.5" Caviar Blue SATAIII 64MB cache winchester (WD10EZEX)
    Cooler Master N300 táp nélküli ház fekete /NSE-300-KKN1/
    FSP 500W HEXA+ 500 tápegység /PPA5004901/

    VGA: már van, egy asus 1050 TI 4gb
    Full hd n használnám a gépet, kevés játék, netezés, ált. felhasználás, semmi extra.

    Kimaradt esetleg vmi amire nem gondoltam?

    köszönöm a segítséget

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Holnap tervezem megrendelni a gépem, erre pont a mai napon fogyott el a kinézett ram a boltól szóval kell egy alternatíva...

    Asrock AB350M PRO4 alaplap-hoz lenne

    8GB 3000MHz DDR4 RAM Patriot Viper 4 Series CL16 (2x4GB) (PV48G300C6K)

    Megnéztem a QVL listában benne van az ára elfogadható, csak azt nem tudom, hogy samsung chipes-e. Ezt szoktátok itt ajánlani.

    Vehető?
    Köszönöm előre

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném a segítségetek kérni egy asztali számítógép megtervezésében:

    1. Mire fogod használni a gépet?

    Főleg játék, full HD ban.

    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    Semmivel.

    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Mindenre (komplett gép + monitor) szükségem van.

    4. Mennyi a kereted rá?

    Max 400.000 HUF (monitorral)

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya választásnál lényeges szempont)

    24 esetleg 27-es monitorban gondolkodok, de max. full hd.

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt?

    Inkább intel és nvidia párti vagyok, DE nyitott vagyok más megoldásra is ha az tényleg jobb.

    Amiket eddig gondoltam:

    Alaplap: ?
    CPU: intel ?
    Ram: 16 gb 3000/3200 ddr4
    VGA: 1060 nvidia
    HDD: ?
    SSD: samsung 850evo 500gb
    Ház:
    Táp:
    Monitor: Milyen monitort vegyek topicban rákérdezek, de ha esetleg van itt ajánlás vmi "jó" gamer monitorra megköszönöm.

    Ami fontos a géppel (ház, hűtők) kapcsolatban, hogy szeretném ha minél halkabb lenne.

    Köszönöm szépen előre!

    [ Szerkesztve ]

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy komplett gépet vásárolni, ahol max. beállításokkal (1440p, 144 mhz, 140+ fps) tudok játszani Diablo 2 resurrected-et.

    1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok?

    Diablo 2 resurrected
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    -
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged?

    komplett PC
    4. Mennyi a kereted rá?

    max 900e HUF
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?

    1440p (144 mhz), dp
    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    -

    Köszönöm szépen,
    Gergő

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Édesanyámnak szeretnék számítógépet venni:

    1. Mire fogod használni a gépet? Internet, filmnézés
    2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani? -
    3. Milyen alkatrészekre van szükséged? Komplett PC (monitor, bill., egér nélkül)
    4. Mennyi a kereted rá? max 100.000 HUF
    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? A jelenlegi gép a TV-re (FULL HD) van rákötve HDMI csatlakozóval (ez a terv továbbra is)

    Egyéb: SSD meghajtót mindenképpen szeretnék a gépbe, illetve win 10-et raknék fel, így 8 giga ramot gondoltam elsőnek.

    Köszönöm mindenkinek a segítséget,
    Gergő

  • Baky1987

    tag

    Sziasztok!

    Év vége, karácsony felé (tehát egyelőre nem sürgős, ha esetleg megéri valamit kivárni arra is nyitott vagyok) szeretnék egy számítógépet venni saját felhasználásra:

    Mire fogod használni a gépet?

    Főleg játék. Az új címek szeretném, ha gond nélkül futnának magasabb beállítások mellett (single és multiplayer egyaránt), ami a legfontosabb, hogy a jövőre megjelenő Diablo 4 minden kompromisszum nélkül menjen max beállítások mellett WQHD-ban (144 mhz).

    Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?

    Asus Xonar DGX hangkártya (egyedül erre gondoltam, ha van egyáltalán értelme – PCIe csatlakozója van)

    Milyen alkatrészekre van szükséged?

    Gépházra és annak tartalmára, monitor, billentyűzet, egér van (DDR5-ös memóriát és WIFI-s alaplapot szeretnék).

    Mennyi a kereted rá?

    1 - 1,5M forint

    Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vanna rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?

    WQHD – 144 MHZ – G-SYNC – DP csatlakozó

    Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?

    Nem és nem.

    Köszönöm szépen előre a tanácsokat, segítséget.

    Gergő

Új hozzászólás Aktív témák