Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feronymus94

    újonc

    Sziasztok

    A mostani gépem kezd elég gyengus lenni, ezért szeretnék venni egy új gépet, mai és jövőbeli játékokra használnám. Hosszabb távra tervezem (4 év minimum)(lehet VR is a képbe jön majd) Ami használható a mostani gépből, az a Billentyűzet, Egér,
    1. Monitor (FullHD, HDMI)
    2. Monitor egy régebbi, ami vga csatlakozós, de dvi átalakítóval van most a géphez kötve, ez inkább játék melletti youtube-fb böngészésre van használva, 1680x1050es-as
    Videokártya, Gigabyte GTX 960 4GB, (1 évig még jó)
    HDD, Western Digital 1TB
    SSD, KINGSTON 480GB SSDNow UV400.

    Amire szükségem lenne:
    Alaplap, Lehetőleg korszerű,
    Processzor, I7-ből, ami ár-érték arányban jó lenne. Túlhajtani nem szoktam, de ha ajánljátok akkor egy hűtőt is kérnék mellé :)
    Ram, DDR4, minimum 16gb, de lehet pár év múlva fejleszteném 32gb-ra, vagy ha most belefér
    Ház, Jó szellőzéssel, nem kell világítani meg ilyesmi.
    Táp, Ami márkás, megbízható és elbírja a gépet, ha a moduláris jobb, és van jó árban, akkor azt preferálom.

    Videokártyát azért nem kértem, mert szerintem a mostani még jó 1-2 évig, de azt egy gtx1070-1080-ra fejleszteném (vagy ha jön jobb), ha a szükség úgy akarja. A mostani gépet is azért cserélném le, mert anno rossz alaplapot választottam, és ahhoz a foglalathoz kevés a jó processzor (most i5-3570 van és Asrock h61m/u3s3 lga1155 foglalatos lap)

    Keretem az 230-270k körül lenne, nem baj ha egy kicsit több, hogyha jobban megéri ár-érték arányban, tudok várni +1-2 hónapot.
    Ha kihagytam valamit, akkor elnézést, és előre is köszönöm a válaszokat, :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák