Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LewSmith

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék új gépet venni, de úgy néz ki elment mellettem az idő és a profiból lelkes amatőr lettem. :DDD
    Annyiféle újdonság és fórum van így nehezen igazodom el, ezért kérem a segítségeteket. :F

    Szeretnék egy új gépet. A keret 100e HUF.

    Van egy monitorom: 19.5 hüvelyk, LED, 16:9, kontraszt:1000:1, felb.:1600 x 900, Asus VS207DE
    Van egerem, billentyűzetem, két vinyóm, DVD íróm.
    Ezeket nem kell megvennem.

    Általában internetezésre használnám, film nézésre és az office-szal dolgoznék még.
    A lényeg, ha meg van nyitva több program és mondjuk 10 lap a böngészőn, akkor se kérjen időt.
    Néha játszanék is, de már nem merülök bele napokat. Valószínűleg starcraft, fifa és call of duty. Nem tragédia ha nem futnak a legszebb tartományban, csak fussanak. /Persze az újabbak, de ha nem, hát nincs tragédia, nem ez a fontos./

    Kellene egy jó proci ami a fentieket viszi, egy ehhez passzoló alaplappal. Ezekhez illeszkedő mennyiségű és minőségű ram. Annyira nem kell külön vga kártya, ha van a prociban vagy az alaplapon az nem jön rosszul, de szeretném később ha lenne majd rá pénzem, akkor vehessek egy rendeset külön.
    Természetesen szükségem lesz majd egy új házra ahová beköltözhet a család. :))
    Valószínűleg egy új táp is kell majd amin keresztül eszik a gép.

    Nem kell csúcs gép, az viszont hasznos ha az alaplap és a proci olyan amihez majd jól lehet bővíteni később. Tehát nem elavult és még kb 3 évig megállja majd a helyét. Erre inkább áldozok a többi terhére.

    Lehet nagyon zanzásnak tűnik, és nem olyan profi mint itt a fórumon a legtöbb bejegyzés, de jó lenne egy kis iránymutatás merre induljak el a gép tervezés, számolgatás terén. Mit érdemes és mit nem? :R :R :R

    Ja, és BUÉK mindenkinek! :Y :C :))

    [ Szerkesztve ]

    Meizu m1 note, az első okos, LeEco Le Max 2 X820, másodszorra

Új hozzászólás Aktív témák