Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • strife

    tag

    Üdv!

    Egy új konfig vásárlásán gondolkozom ehhez kérném a segítséget.

    A jelenlegi konfig az adatlapomban benne van, ebből maradna a ház, táp, HDD-k és a VGA is egyelőre kivéve ha ki lehet a keretből hozni valami jobbat mellé. A keret olyan 60K lenne. Kissé szűkös tudom, de jelenleg most ennyi van.

    Amire használnám főként játék, film, net... szóval a szokásos. A monitor 1680*1050-es natívat tud ezen a felbontáson használnám.

    Kicsit utána olvastam a dolgoknak és kérdés, hogy mennyire fontos hogy milyen IGP van a prociban ha később úgy is veszek mellé valami jobbacska VGA-t. Illetve ez a Virtu miben nyilvánul meg és egyáltalán kihasználható-e egy ilyen felhasználási területen.

    Előre is köszi.

    Szerk: Az kimaradt hogy új cuccok kellenének mivel számla kellene róluk.

    [ Szerkesztve ]

  • strife

    tag

    Köszi az összeállítást vond és fezlergabor. Ezek egész jónak tűnnek. Szerintem az egyik i3-as config lesz a nyerő, mert a jelenleginél az is 100x gyorsabb. A későbbiekben pedig úgy is lehetne i5-re bővíteni ha a majdani VGA kívánja.

    Viszont INTEL Core i3-3220-nál mennyivel lassabb a AMD Athlon II X4 631, mert ezek közt van kb 15k különbség ?

  • strife

    tag

    Üdv mindenkinek,

    Új gép összeállítás előtt állok, melyre a keret max 100k de ha pár ezerrel azért még bővíthető.Amire használva lenne főként mmo játékok, HD filmek, néha néha egy kis 3D grafika Videóvágás. Jelenlegi monitorom 1680*1050-es. Egyelőre FHD monitorra még nem akarok váltani de előbb utóbb majd úgy is az lesz.

    AMD és Intel vonal is érdekelne, nem zárkózom el egyiktől sem. Pl ez az A10 5800k dVGA módban egy 6670-el kb milyen inteles proci plusz VGA párosítással ér fel, mert ez az új Trinity nem tűnik rossznak és az FM2 még elég életképes platform lesz egy ideig úgy tűnik.

    Ami megvan HDD, ODD, Egér, Bill. Ház, Táp (650-es Chieftec). Ami kellene Alaplap. Proci, Memória, illete van egy MSI 4850-es OC 512 DDR3-as VGA ami már csere érett, de nem tudom hogy pl egy 7770 mennyivel lenne nagyobb előre ugrás ? SSD nem feltétlen szükséges, mert az valószínűleg lesz egy alig használt 0km-es, remélhetőleg :) Az iponnal eddig jó tapasztalataim vannak onnan jöhetne egy árlista.

    Előre is köszi.

    .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák