Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz -Bandi- #119477 üzenetére


    (#119477) -Bandi-
    Szia!

    Ha 6-7 éves, akkor Core 2-es gondolom, ez már egy elég koros rendszer, csereérett. Csak a hsz.-ből az jött le, hogy s1150-es procid van.

    Táp, hűtő: Maradhat, táp elég, hűtő meg leírás szerint jó s1150/s1151-re is.
    VGA-t viszont nem ártana cserélni.

    Alaplap: B150M Pro4, vagy B150M Mortar legyen. ~25k
    CPU: Amit írtál ok. ~63k
    Ram: Amit írtál ok. ~20k
    VGA:
    HDD: Később, ok.
    SSD: Amit írtál ok. ~16k
    Ház: Milyen van/lesz?
    Táp: Marad, ok.
    Össz: 124k

    Viszont játékra mindenképpen kell egy VGA csere is, mert az 5770 elég gyenge, csupán i5-re váltással nem fog jelentősen javulni. Mikor tudnál VGA-t is cserélni leghamarabb?


    (#119479) dugø
    Ez jó :D


    (#119480) Gabiru85
    Szia!

    Ebben én nem tudok segíteni, szerintem első körben próbáld meg a "Milyen notebookot vegyek?" topikban, ott talán jobban képben vannak az Alienware cuccokkal.


    (#119481) m4rtin
    Szia!

    Ezzel kapcsolatban szerintem hívd fel az iPont és kérdezd meg tőlük a biztonság kedvéért, nehogy hoppon maradj.
    Mivel tesztelik is a gépet, gyanítom, mivel ha nincs friss bios, el sem indul hogy frissítik is.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák