Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SyMbioTe

    Ármester

    válasz Devas #95148 üzenetére

    AMD-ben még az FX-ek lennének (6300, 8320) de ezek is lényegesen gyengébbek játékok alatt. i3 is veri őket néhol. Azért ajánlottab a 4mag, de igen 4 szálon is mennek az új játékok.
    i3 mellé én maximum R9 270X VGA-t tennék, 280-at szerintem már nem hajtja ki.
    Az A8 APU-val az lesz a gond, hogy bár elindul a GTA V de élvezhetetlen lesz.
    Szerintem az i3-as konfiggal kéne megbarátkozni szvsz az éri meg legjobban neked. VGA-ből mehet még az R9 270-es is, az kb. egy szinten van a 750Ti-vel. 270X már nem éri meg annyira, mert annyiért van sima 280 is majdnem.
    FX-el meg az a gond, hogy bár a CPU olcsó, de legolcsóbb lap amiben rendesen megy az 25k plusz hűtás mellég még 10k. Ezzel meg már i3/majdnem i5 árban vagy ami jobban megéri, és kevesebbet fogyaszt, hűvősebb.

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák