Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kreg91

    újonc

    válasz MurdR #63791 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a segítséget!

    Az ssd-t mindenki nagyon favorizálja ahogy látom, de sajnos Jimmy66 hozzászólásából kiderül a keretet erősen túllépem, ezért ezen mindenképp spórolnom kell, és ezt a legkönnyebb később pótolni. (ami még azért is fantasztikus hír, mert amikor ezt kinéztem 254 ezer körül volt, nekem minden darabra rémlik egy alacsonyabb összeg, lehet akcióban volt, vagy ennyire megy fel mindennek az ára?)

    Összeszerelésre én is gondolkodtam azon, hogy onnan veszem ahol vállalják, de sok rosszat olvastam ezzel kapcsolatban, na meg félek, hogy nem azt teszik bele amit kértem, de a videós ötlet megfelelőnek tűnik, azt hiszem ezt fogom majd alkalmazni.

    A ház tipp nagyon jó, mert annyira nem voltam oda ezért a kéken ragyogó ufóért, de ShellKretor oldalán a ranglistán ez volt jó áron elől. (bár most megnéztem a fd3k tesztjét, abban van frissített lista és ott szerepelnek egymás mellett) És a házon való spórolás lehetővé is teszi a másik monitort, így azt a cserét is megfogadom.

    A videókaris kérdésemmel még benézek a másik fórumra, de azt hiszem ez most már a keret miatt r9 270x lesz.

    Még egyszer köszönöm mindenkinek a rám szánt idejét!

Új hozzászólás Aktív témák