Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Buci21

    addikt

    válasz hattrickuser #41104 üzenetére

    lap: Gigabyte GA970A UD3 - 22K (jobb tápellátás)

    HD 7850 helyett egy 51K-s GTX 660 nagy előrelépés, de ha 7850, akkor 2GB-os jó lenne

    RAM 4GB elsőre elég, de picit sovány, én már 4GB-os modulokra építenék, szal első körben 1*4 vagy 2*4GB memót vennék, de nem 2*2-t.

    Nem tudom mit tud az a sharkoon ház, de szeintem megfelel

    Tápot nem ismerem, helyette egy Chieftech CTG 500 vagy egy Corsair CX 430

    DVD tök jó, bár a jelenléte ma már megkérdőjelezhető, ha neked kell, jó lesz.

    ez így kb +10K max, de minőségibbre lett cserélve a táp, és később tovább bővíthetőre a memó. GTX 660 ha nem játszol sokat, akkor erős overkill, így spórolásképp egy HD 7790 34,5K-ért a Sapphire műhelyéből megfelel. Majdnem annyit tud, mint a 7850 1GB, de az ára barátibb jóval

    (#41106) WP14: szép és jó, de tudásban, alkatrészek, tápellátás minőségében, BIOS opciókban, tuningban, finomhangolásban elmarad az emített GA970A-UD3 mögött. Ez nem vitatható. Senkinek nem a lapoddal volt gond, hanem azzal, h egy 22K-s lap tudásával teszed egy szintre unfair eredményeket ferdítve magadnak. Capito? :U

    [ Szerkesztve ]

  • membrandj

    nagyúr

    válasz hattrickuser #41104 üzenetére

    Gyenge a lap tápellátása. Gigabyte 970A-UD3 kell minimum.
    2x2 GB memóri felesleges. 1x 4GB is bőven elég, utána majd bővíted még 4GB memóriával. Kingmax 4gB 1600mhz ~8k.

    Sapphire helyett én inkább ASUS/MSI/GIGABYTE hármasból néznék a 3 év gari miatt. (2GB-os verzió jobb lenne, vagy MSI gtx 660)

    Toshiba 1TB 32MB SATA3 DT01ACA100 ez is mehet.

    Házat nem ismerem.

    A táp viszont biztos,hogy nem egy jó darab. Chieftech-ctg 500.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

  • Zsivaagoo

    őstag

    válasz hattrickuser #41104 üzenetére

    Inkább 2 x 4 GB ram.

    Egyebekben jó, ha itt másik Giga lapot is ajánlanak. A Giga odafigyel az alaplapi tápellátásra, bármiről is legyen szó.
    Az FX-6300 pedig csak 95W TDP osztályú, nem kell a lapnak 140W-os procit szaunával kiszolgálni. Emiatt a gyári hűtő is jó, amíg nem tuningolsz.

    ---------------------------------------------------------

    "Gigabyte 970A-UD3 kell minimum." Ez lett a mumus. Holott olcsóbb Giga és Asus lapok is el tudják látni azt a 95W TDP osztályú FX-6300-ast.

    Nekem Phenom II X4 965BE-m van, tuningolva és hasonlítsátok össze a GA-880GM-UD2H lapot a 970A-UD3-mal. Az enyémnek csak 125 W TDP-s procit kell etetni húzva.

    Úgyhogy egy legenda bukott ismét itt a PH fórumon.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Új hozzászólás Aktív témák