Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • igor78

    tag

    válasz balpis #25959 üzenetére

    Elnézést, mint mondtam nem vagyok profi :) Megpróbálok akkor pontosítani.
    A szerver gyakorlatilag 24 órában működne a hét minden napján. Adatforgalom persze csak munkanapokon lenne rajta, de ha nem szükséges nem kapcsolnánk ki soha. Előfordulhat, hogy szövegszerkesztésre és távoli elérésre is használatba lenne véve egyidejűleg. Ha mondjuk én épp azt irodában vagyok és mondjuk dolgozok egy excellben akkor a kolléga is el tudja érni távolról, mondjuk egy ajánlatkészítés erejére. Az lenne a lényeg, hogy ezek mellett is gyorsan tegye a dolgát, ne akadozzon és ne kelljen a "homokórát" nézegetni. Elég jó notebookjaink vannak, ezért sem szeretnénk ha a szerver lenne a szűk keresztmetszet. Illetve ahogy említettem egszerre egyből 2 HDD-re kellene mentenie minden adatot (adatbiztonság szempontjából). A HDD-k pedig egyenként 750GB vagy 1TB-osak legyenek. Windows 7 futna a szerveren és office-t használnánk rajta. Ja és ami most jutott eszembe, üzembiztonság érdekében egy szünetmentes táp is kellene hozzá. Remélem sikerült pontosítanom. A válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák