Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz palfitom #144086 üzenetére

    Örülök, hog szóba került a gyári Ryzen hűtő& VRM "légáramlat". Korábban írtam többször, hogy az Asrock B450 Steel Legend lapot nem tudnám ajánlani, a gyenge hővezető bordák miatt. Igazából után'járva a témának, ez gyári Ryzen hűtők esetén nem jelent nagy problémát, inkább olyan coolerekkel lehet gond, amik nem kínálnak elég légáramot arrafelé. A wraith prism RGB led hűtés meg tudtommal a legjobb gyári AMD hűtő, plusz, a 3700x tdp-je is csak 65w (szemben a 2700x 105w-tal szemben...). Szerintem itt van létjogosultsága a gyári hűtésnek, nem hiszem, hogy értelmes feszültségek mellett ne tudná rendesen lehűteni a procit.

    A Tomahawk vs. B450-F Strix vonatkozásában én még mindig az előbbit preferálnám, a bios-problémákat szerintem 1-2 hét és orvosolják.

    A Radeon RX5700XT vs. RTX 2070S-re nem igazán lehet még érdemi választ adni. Az XT custom-hűtéses modellek csak jóval később érkeznek, a 2070S sem lesz elérhető hónap legvégéig-augusztus elejéig. Nagyon ígéretesnek tűnik az XT, ha nem kitétel, hogy csak invidia, akkor érdemes megvárni, mit tudnak Sapphire-ék, Asus-ék v mások kihozni az 5700XT-ből hőmérséklet&zaj&OC téren.

    Ha nem ASAP-tegnaprakell prioritású a vásárlás, érdemes várni.

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák