Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz vond #12858 üzenetére

    Hát, a linkelt oldal szerint a G540-es Celeron gyakorlatilag ugyanazt tudja, mint a G540-620 Pentium, de olcsóbb. Ez alapján szerintem a maradok a G540 Celeron mellett, hiszen ennek mindenre tökéletesnek kell lennie, amire használják.
    Ez a G540 elméletileg erre a felhasználásra igen csak sokáig időtállónak kellene lennie, mert most vesznek egy gépet, akkor egy jó ideig nem költenek erre. Office és a WEB nem nagyon változik szerintem az elkövetkező 5-6 évben annyit, hogy ezzel ne lehessen normálisan használni...

    Lapnál igazad van a HDMI-t illetően, nem valószínű, hogy kellene. Nem irodába megy a gép, hanem otthonra a munkaszobába:), de ez igazából ua, mivel eddig sem kellett semmi másra.
    Sokat fotóznak is hobbi szinten, de nagyon jók benne, azokkal dolgoznak még Photoshopban, meg ACDSee.

    De ahogy mondod, a régi roncshoz képest ez olyan szintű változás lesz, mintha Zsiguliból átülne egy mai Passátba:)

    Lapnál pedig marad szerintem a B75M-GL, mert nem hiszem, hogy hiányozna majd a HDMI.

    A gyerekek lassan felnőnek, ők akarnak majd játszani, az tuti (2 éves még), de szerintem jobban járnak majd egy Xboxal vagy PS2/3-al.

    Köszönet!

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák