Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senquist

    tag

    válasz dugo_ #128534 üzenetére

    Köszönöm, így azért már egyszerűbben állok neki!

    Ebben tudsz e még nekem segíteni?

    Megvettem a Be Quiet! silent base 600-as házat, és van benne 2 csatlakozófej amit nem ismerek, és a googlebe hiába írtam be a típusokat arra se dobta ki őket.

    A fekete -kék fejűre 3.0 Usb-t ír a kábelen, de ez nem megy rá a jelenlegi alaplapomra és az újra se fog: ASUS B150-PLUS

    Néztem kártyákat és találtam egyet 8000Ft körül az ipon-ról, a képen úgy néz ki, hogy az anya van a kártyán ill. még egy típusú csatlakozó van a lapon ami hasonló a másik csatlakozóra amit nem ismerek

    [link].

    A másik Sata beütéses csatlakozó meg szerintem a ventilátor gyorsaságáért felel, a házban van alapból egy beépített gyorsítás vagy mi a szösz, és ha kapcsolgatom nem változik semmi, így gondolom hogy oda tartozik. Gondolom ezt a táphoz kellene csatlakoztatnom, vagy nem?

    Így végül is mindkettőhöz kell egy átalakítót vennem, de hogy eltudjak indulni kéne a neve meg egyáltalán elképzelhető a megoldás amit én szeretnék.

    A ASUS B150-PLUS alaplapon a fotó alapján csak 1db USB csatlakozót látok, így hiába alakítanám át a kék dögöt kis tüsre , mert a 2.0USb -s csatlakozó oda megy ami szintén van a házban!

    Jelenleg a 2.0 USb megy, de a 3.0 nem mert más a csatlakozója, de az új lapon se lesz neki helye ha tűsre alakítom át.
    Na de itt vannak a fotók:

    Előre is köszönöm a segítségedet! Az alapokban már rengeteget segítettél, már tényleg csak az apróságok maradtak.

    [ Szerkesztve ]

    ..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

Új hozzászólás Aktív témák