Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz membrandj #121035 üzenetére

    1. Sima 7700. + Ha tuning,akkor z270 lap kellene, abból is valami komolyabb, ami 50k-tól indul.
    Igazábol let végül 7700K, mert a Milyen alaplapot vegyek topicban megyőzött ez a hsz, de arra valóban nem gondoltam, hogy akkor Z-s alaplap kéne.

    Te mennyire értesz egyet ezzel a véleménnyel? Igazából a 2 lap amit néztem a non-K-ra 40 körül vank, +10-et nem sajnálnék egy Z-s lapra, csak persze ha azt nézzük, itt már 20k többletről van szó a proci felárát beleszámolva, ami nem tudom mennyire és mikor térülne meg....

    A használat lenne játék is (BF1 mostanság) és videoszerkesztés is, ha a BF1 5 fps-sel több, akkor nyilván azt mondom, hogy nem éri meg. Csak akkor mi a létjogosultsága a mostani (kb 4. generációtól) K-s procinak? Csak mert sokszor olvasom, hogy ha alapórajelen nem megy valami, akkor húzva se fog, legalábbis a 4590 vs 4690K dilemmámnál kaptam ezt a választ. Amire gondolok, hogy segít, ha már elég outdated a proci, mint pl a 2. generáció, sokan kihúzták eddig egy 2500K/2600K-val, nem?

    2. be quite pure rock is elég, mivel nem lesz tuning.
    Ha nem lesz tuning, akkor is ilyet szeretnék, mivel az összes ajánlott cpu coolert végignézve esztétikailag és jellemzőkben (legalább hozza a jelenlegi Katana 3-am szintjét, de inkább jobb legyen) ez felelt meg, annyira azért csak nem overkill.

    3. ház?
    Nagyon a Phanteks Eclipse P400 Tempered Glass (fehér) felé hajlok, ha elérhető lesz, mikor veszem a konfigot, szerintem azt választom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák