Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pr3ciSioN #116429 üzenetére


    (#116429) Pr3ciSioN
    Szia!

    Téma összefoglaló!

    Tessék leírni azt a minden mást is! Pontról pontra ott van, hogy melyik alaktrésznél mi a lényeges info. :)


    (#116431) JosieMaran
    Szia!

    Lehet még rajta spórolni:

    Ez így 249.995Ft + szállítás

    Ha mindenképpen Nvidia kell, akkor VGA-t cseréld erre: GTX 1060 6Gb G1. Gaming ~88k


    (#116428) Runner_fxr

    Azért ezzel lehet vitatkozni.
    Ha valakinek nem a 60fps a cél, hanem hogy folyamatosan menjen a játék, ne diavetítéssel (amihez szvsz. 50 is elég), akkor simán elég az 1060 is. (50 és 60fps között én pl. már sok különbséget nem látok, csak minimáélisat)
    Nekem 960 4Gb van. GTA V: Minden beállítás maxon, FXAA és MSAA kikapcsolva (nekem ezek szinte összes játéknál ki vannak kapcsolva, soha nem vettem észre a különbséget). Vígan megy ~50fps-el és tökéletes a játékélmény, akadni max. nagyobb füstnél szokott, de az ritka.

    Vagy pl. BF1: Itt High beállítás, élsimítás/V-sync kinyomva, 64 fős mapon szintén viszi 40-50fps-el.
    Ehhez képest az 1060 6Gb ~30-40%-al erősebb a 960 4Gb-nál. Szóval azért az 1060 nagyrészt elég FHD-ra, 1070 az már inkább WQHD-ra való. (1080 szerintem végképp fölös FHD-ra, az már kompromisszumokkal 4K-ra is használható.)

    Ezt a kommentemet ne vedd támadásnak, csupán leírtam a véleményemet/tapasztalatomat a témáról. :) :R

    [ Szerkesztve ]

    „És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Új hozzászólás Aktív témák