Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz norbi2010 #10778 üzenetére

    Most nézem az aláírásod... Ájfónnégyesss mellett ilyen asztali vassal nyomulsz? És 60-70-et szánsz új gépre? :O Kicsit félresúlyoztad a dolgokat véleményem szerint... De hát végülis ez a Te dolgod... ;)

    Igen, jó lenne a procit is cserélni... És mellé az alaplapot, a memóriát, a tápot, a házat, no és persze a videókártyát...

    Egy sima i5-össel (2300/2310/2320/2400/3450/3550) bika VGA mellett nagyjából 50-60-70%-kkal több fps-ed lenne... De ez nagyban függ persze a videókártyától... Csak a proci-csere miatt írtam... ITT van egy gyors összehasonlítás...

    De egyébként fezlergabor már leírta az ajánlott teendőket...

    A tápot+házat kipreparálod madáretetőnek (ennek még talán megfelelnek), a vinyót megtartod, a többit meg eladod... A LAP+CPU+RAM+VGA kombót szerintem olyan 60 körül el lehetne adni... Így lenne 120-130 ezred...

    Lapot, memóriát akár vehetsz újonnan is (nem sok a különbség), egy alap H61-es lap 12 ezer, 4GB RAM meg 6 ezer... Ehhez hozzácsapsz egy Chieftec CTG500-as tápot 13 ezerért szintén újonnan... Házat nézhetsz használtan is, csak arra figyelj, hogy viszonylag jól szellőzzön... Újból a minimum egy Sharkoon Vaya egy plusz 12 centis ventivel, ez 9-10 ezer...

    Ezek így összesen kb. 40-re jönnek ki, szóval marad 80-90 ezred procira és videókártyára... Kicsivel 30 felett már lehet kapni használt, de garanciás i5-ösöket, a maradékból meg a lehető legerősebb VGA-t célozd meg... És kész is vagy... ;)

    Ha CPU-ból és VGA-ból is új kellene mindenképpen, akkor ebből a 80-90 körüli összegből egy i3-2120-at javasolnék és hozzá egy jó GTX560-at, vagy HD6870-et... Még így is simán tudnál játszani FullHD-ben is...

    Bár én igazságszerint ajánlanék egy SSD-t is általános gépgyorsításra, de tény, hogy játékhoz nem feltétlen szükséges (nem lesz tóle több fps-ed, max. gyorsabban tölt be a game)...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák