Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BloOdKA

    csendes tag

    válasz membrandj #91965 üzenetére

    Hello!

    Köszi a segítséget de még lenne 1-2 kérdésem :)

    Procinak 4590-et ajánlottad, amit meg is értenék 55k-ért de sajnos és inkább 62k körül látom az árát. Így jól érzem, hogy a 4590 (~62k) nem jobb a 4460-nál (52k) 10k Ft-tal?

    RAMban azt néztem, hogy kb pár ezer forinttal drágább egy 8GBos kit, mint a 4GB-os. Így inkább egy 8 GBosat preferálnék a nagyobb órajel miatt: hyperx_8gb_savage_ddr3_1600mhz_cl9_kit

    VGA-ban még mindig elég bizonytalan vagyok. Mert mondjuk oké, GTX960 jobb fogyasztásban mint r9-280 és csak kicsit gyengébb nála. De. r9-280 3GB memóriával bír, míg GTX960 alapból 2-vel, vagy van a 4GB verzió ami viszont már ~80k forint szemben a 2GB ~65k forintos árával. Úgy olvastam az új játéktesztek azt mutatják, jelenleg nincs számottevő különbség 2gb és 4gb között, a 4gb stabilabban hozza lényegében ugyanazt az FPSt. Ez főleg azért van mert jelenlegi játékok még nem zabálták annyira a vga ramját. De pl egy ACreedUnitynál már számottevően jobban szuperál a 4GBos gtx960, és a konklúzió az, hogy a jövőben lehet kevés lesz már a 2gb ram.
    Szóval gtx960 2gb vagy 4gb vagy esetleg ha már 4gb és ezáltal ~80k akkor már más?

Új hozzászólás Aktív témák