Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Sziasztok,

    Egy picit elakadtam gépösszerakásban. Nem csak azért, mert a mostani 2008-as, hanem azért is, mert ahogy sokkolódva látom, némelyik játék 40-50 gigás, ha nem több.
    Nem gamer gépet szeretnék építeni, mert nem nagyon játszom, néha Skyrim vagy valami stratégia, viszont teljesen eltanácstalanodtam, hogy hol is kezdjem, mert nem szeretnék 2 év múlva megint teljes gépet cserélni, viszont évente 1-2x kedvem támad játszani.

    A gép lényegében kell netezésre, videolejátszásra, doksik szerkesztésére, képszerkesztésre, mixek készítésére, néha videokódolásra, és nagyon-nagyon ritkán játékra. Viszont hajlandó vagyok lemondani a játékokról, ha kicsit olcsóbban megúszhatom a dolgot. A jelenleginél biztosan jobb lenne. :) A folyamatos gyors és stabil működés lenne a szempont.

    Keret: 100-150e

    Ami van: 1 SSD (sata), 3 HDD (sata), hangkártya (PCI), videokáryta (PCIe), 1 USB bővítő (PCI)

    Ami kell: ház (ezt még meg tudom oldani :) ), alaplap (4 USB port), processzor, memória (itt még kérdés, hogy 8 vagy 16 giga legyen), táp (aktív, ennyi eszközre hány W?)

    Monitorom 19" wide, 1440x900 felbontás

    Nem kell pontos termék vagy konfig, csak nem tudom hirtelen merre induljak.

    Előre is köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák