Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rota

    tag

    Üdv.
    Bár ahogyan észre vettem az AIO gépekben nem sok tapasztalat van de szeretnék azért egy két véleményt meghallgatni.
    Jelenleg egy atx midi házas 1.8 ghz core 2duo +egybek kb 6-7 éves gép fut, ami nagyon hangos. Leginkább azért cserélnék gépet mert egy csendesebb és talán kicsit kevesebbet fogyasztó gép kellene. Mivel ezt az új gépet már az ősök fogják használni ,ezért gondoltam, hogy csendes legyen és a vásárlás után talán ezekkel az AIO-kall kisebb a kockázat e tekintetben.

    Lenovo c460[link] c560[link] vagy ezektől kicsit eltérő konfig. Ezek a költségvetés felső határán vannak.

    Gondoltam Celeron kilőve az i3 asok drágábbak, maradt Pentium. Ugyan akkor a kamera ,mikrofon, hangszóró egyben van , ami talán szimpatikusabb hiszen a jelenlegi tft monitor is kb 6 éves -Samsung 19"- ezeknél akad LED háttér világítású.
    Használat: internet youtube , facebook, office... kb ennyi meg facebook os játékok semmi komolyabb játék.

    Konkrét kérdés: jól gondolkodom -e ? :)
    Milyenek a Intel Pentium G3250T és g3420T procik a fenti dolgokra.
    Van egy ssd meghajtóm , szerintetek gyárilag meg van az előkészítés az optikai meghajtó helyén vagy valamit ügyeskedni kell. Vagy tud fogadni a hdd helyén egy plussz ssd -t?

    Barebone gépeknél is kb 100 -120 ezerre jönne ki ha a fenti gépek teljesítményéből indulok ki.

Új hozzászólás Aktív témák