Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz Crendless #73948 üzenetére

    Szia!
    Nekem 2db Asus R7260X-DC2OC-2GD5 van (gyerekeké). Alapból gyári bios-al gigabyte gzg1 plus házban 5db ventivel melegedett. Alap 40C, terhelés 60-70C. Semmi hiba nem volt vele csak a melegedés. Ezután rátettem a nem OC-s asus biost...... alap 26C max 64C, gyári venti beállítás atkonfigolva. Semmi hiba nincs vele, igaz az Asus oldalán található 13.25 driver van fent nem a legújabb 14.7. nem is értem minek? Mantle? Azokat a játékokat ugy sem szolgálja ki ez a kártya, akkor meg minek? Semmi gondom nem volt vele, pedig a gyerekek délelőtt bekapcsolják a gépet, este meg ki (kb 10 óra). Eddig semmi hiba. G3420 procival van 4GB rammal full hd BF3 ultra 50-70 fps. Erre lett véve, másra nem kell.
    Nem csak azok használnak ilyen kártyát akik ide (PH) írják a negatív véleményeket. Nem hiszem, hogy magyar honban csak kb 50db kártya lett eladva. Na mindegy szerintem nagyon jó kártya. Nekünk r9 270x van semmi gond.
    Lényeg, ha jót akarsz biost lemented felrakod a nem OC-s biost és használod egészséggel.
    A 2GB ram pedig KELL a full hd felbontáshoz!
    Nyugodtan vehetsz, ha mégsem jó akkor netes rendeléskor van 14 napod, hogy visszakérd a pénzed.

Új hozzászólás Aktív témák