Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Delfi

    tag

    válasz palfitom #176561 üzenetére

    Rendben, akkor a hiányzó két válasz:

    5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat?
    Új kellene, ehhez a géphez, nincs extra elvárás, ne essen ki az ember szeme. :)

    +1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nagyobb értékű komponensekből mehet-e használt, vagy mindenből bolti új kell?
    Új alkatrészeket szeretnénk, különösebben nem vagyok elkötelezett a gyártók iránt, de AMD cpu és Nvidia vga kártyában gondolkoztunk most.
    Részemről az Asust egy túlhypeolt brandnek gondolom, de ha épp az a jó, az is megfelel. Nekem már volt jó pár Asrock lapom, minddel meg voltam elégedve. RAM tekintetében a Kingstont szeretem, mert bízom bennük. A tápból nekem FSP van, de többen is a Seasonicot ajánlották. De ehhez sem ragaszkodom.
    MSI-t nem szoktam venni, hulladék cégnek tartom. Gigabyte kártya és alaplap szintén volt már a családban, nem volt velük gond.

Új hozzászólás Aktív témák