Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paxker315

    addikt

    válasz féldekás #146581 üzenetére

    szia! A tápegység KIVÁLÓ választás (Super Flower Leadex II alapokra épitkezik!)
    Alaplap&proci&RAM: tökéletes.

    VGA: a ventus eleg belepo hutes, kicsit zajos is. Ha esetleg beleferne, talan megfontolhatnad a Gainward Phenixet

    Hazbol szerintem a Kolink Citadel egesz vallalhato, amolyan "szegenyember Fractal Define-ja". Bar elvileg egesz huvosen tartja az alkatreszeket, de, a gyari ket venti a reviewk szerint zajos-hangos, de kesobb az orvosolhato.

    HA szeretnel vagni az arbol nagyobb kompromisszumok nelkul
    Alaplap
    Ryzen 3600 ala teljesen okes! Nyugodtan keress teszteket rola, en meg nem talaltam olyat, ahol ne kedvezoen iteltek volna meg. A Mortar szerintem jobb, de, kb. otezer ft kulonbseg van koztuk, es, a Steel Legend sem epp' low-end.
    RAM
    Tapegyseg
    Amit neztel, SuperFlower belsos amugy jobb, de, a TX550M is kivalo, a 84 honap garancia meg kellemes.

    mas: rendeltem pcx-tol, kertem "extra vedofoliat" a termekekhez, de, konkretan a gyari dobozra egy vekony reteg fekete folia volt ragasztva, azt "jonapot". Naluk ez igy normalis? mas boltok kb. legzsakban-pufifoliaba becsomagolva teszik bele egy nagyobb dobozba, es ugy kuldik.

    Ennyire kornyezettudatosak? Vagy csk siman elsporoljak az anyagot?

    [ Szerkesztve ]

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

Új hozzászólás Aktív témák