Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horush

    addikt

    válasz ProEvoFan #12549 üzenetére

    S minek annyi sata3 csati? Csak az SSD használja ki, abból meg nem hiszem, hogy olyan sok kell neki.
    LAP: mondjuk inkább b75 pro3, a későbbi bővítéseknél jól jöhet, hogy ATX

    CPU hűtő: mivel nem tuningos a dolog, ezért felesleges, a gyári hűtő is elég jó hűt, s viszonylag halk. CM TX3 amúgy sem egy bestbuy darab. Nekem volt (ugyan még az előző, nem az evo), de az simán hangosabb volt egy i5 gyári hűtőjénél.

    SSD: 60GB-osnál nagyobb hdd mellé, hogyha nem végez rajta olyan munkát, amit gyorsíthatna, felesleges.

    ODD: a necek jobb minőségűek

    ház: kábelmenedzsment legyen, megfelelő hűtés legyen.

    Az a konfig, amit kicsigi97 ajánlott, teljesen jó darab, minőségi, jól felszerelt házzal, erős vga-val. Egy 14cm-es ventit érdemes még venni bele amúgy, pl: XILENCE COO-XPF140, ez nem is túl drága (~1500Ft).

    A ctg-500 is jó lenne, de én hasonló árban ezt venném inkább: THERMALTAKE TR2 RX W0146RE 450W, 500Ft-tal drágább csak, viszont fekete és moduláris is. Ablakos házhoz ez jól jön.

    myckey: Igen, az egy nagyon jó ház, abban az árban. A te konfigodhoz viszont szintén ajánlanék bele egy 14cm-es ventit, amit feljebb írtam (Xilence COO-XPF140), a megfelelő szellőzés miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák