Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz saturn27 #12154 üzenetére

    Hali!

    LAP: Szerintem nem éri meg a drágább alaplap... A B75M-ITX és a H77M-ITX között nem sok különbség van: egy vagy kettő SATA3 port (Neked úgyis csak egy kell), meg talán az Intel Smart Response támogatása (szintúgy nem szükséges)...

    CPU: Prociból természetesen jó lesz az aprós i3 is... Nem tudom, hogy a virtualizációhoz mennyire fontos a 4 fizikai mag... Ha nem annyira, illetve Neked a 2 fizikai + 2 virtuális mag is elég, akkor hajrá (ezzel azért sokat foghatsz a konfigon)...

    RAM: OK... SSD: OK (bár ha belefér, akkor akár a 120-as Agility 3-on is elgondolkodhatnál... 26 ezer körül már kapható, így sokkal jobb az GB/HUF mutatója, mint a 60-64 gigásoknak - erre mehetne az oprendszer, az összes használt program és még jópár játék is)...

    GPU: Ha tényleg ennyire fontos a fogyasztás és 35k a plafon, akkor ennyiért pont van egy ilyen: MSI R7770-PMD1GD5 1GB GDDR5 PCIE (bizonyos esetekben hozhatja a 6850 teljesítményét is, viszont hűvösebb és kevesebbet fogyaszt)...

    TÁP+HÁZ: Végülis veheted azt a Silverstone egybe' cuccot is, valószínűleg jó minőségű a tápegység, a teljesítménye pedig minden bizonnyal elég lenne még az i5+7770+sallanghoz is... Bár engem azért egy kicsit aggasztana a beépített, SFX (ATX-nél kisebb) méretű táp 8 centis ventilátora... Terhelésnél azért lehet, hogy elég erősen megjönne a hangja... Persze lehet, hogy csodát tett a gyártó és halk tud maradni, nem tudom... Erről szerintem kérdezősködj a "Milyen tápegységet..." topic-ban... /// bocs, valamiért nem tudok linkelni ///

    Én mindenesetre maradnék a gyakorlatilag hangtalan BQ táp és a Lian-Li, vagy Bitfenix ház kombónál...

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák