Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    Ház: XIGMATEK Asgard II Pro ~13.000 Ft
    Táp: CHIEFTEC CTG-500 ~13.000 Ft
    Lap: ASROCK Z75 Pro3 ~25.000 Ft
    Proc: INTEL Core i5-3550 ~55.000 Ft
    Ram: PATRIOT 8192MB Enhanced~14.000 Ft
    SSD: OCZ 120GB (Agility3-Vertex3) ~28.000-34.000 Ft
    Venti: ??? ~9.000 Ft
    HDD: -
    VGA: -
    ODD: -
    SUM: 157.000 Ft -> lapon lehetne fogni, prociből is az eggyel gyengébb lehet megérné, ssd ha elég kisebb, akkor kb. -20 ezer?

    Ram és proci támogatva, bár hogy hányadik step az passz. Ház nincs ipon-on, onnan nézek most, alaplap ezért is drágább, ez van így hirtelenjében mást nem találtam. Nem drága picit?
    SSD-ből nem tudom melyik lenne jobb. Vagy elég lenne egy 64-90 GB-os is?
    + ,,Xilence ZUB-XP-FCP.B internal fan control panel 3,5" Xilence 3.5" helyre beépíthető vetillátor vezérlő frontpanel. 3 ventillátor szabályozó + 1 fényerő szabályozó gomb'' -> Kell ez nekem? 4.000 Ft annyira nem nagy pénz érte...
    Ventik, fogalmam sincs, valami jó huzatos és halk, az ár harmadlagos.

    Nos, valami ilyesmi kellene, vga-nak majd hd7850 50 ezerért kb. min. fél év múlva, plusz egy Dell monitor, tehát max 260-ból megúsznám az új gépet. Finomítani kellene, ne adjak már ki feleslegesen pénzt :D mondjuk a köv. 8 évre lehet egy 3570K lenne az igazi választás, ki tudja ;]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák