Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz *Mukeey* #6181 üzenetére

    Hát nem csodálkozok, hogy nem találtál rá az igazira. Ezek a média boxok android alatt szinte semmit nem érnek vagy mélyen a zsebedbe kell nyúlni. VLC felejtős amúgy is droidon.
    Ezekre a boxokra általában kiherélt androidot raknak át buherálva a box tulajdonságaira. Olyat mint mobilon van nem nagyon találni.
    Az elöző hsz-be van egy link ajánlom neked is.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • Necronom

    senior tag

    válasz *Mukeey* #6181 üzenetére

    Ezek a boxok mediaeszkozok, nem telefonok, nem tabletek, hanem cellal keszult holmik
    Az, hogy ezert miertis kell higabb oprendszert rajuk eroltetni, gozom se nincs, valszeg anyagi oka van - mi mas lehetne
    Szoval vagy kompromisszumit kotsz, vagy vasarolsz valami dragat, a ketto kozott nincsen semmi (ill. ami van az parasztvakitas, mert se nem draga, se nem jo...de ezzel nem mondom azt, hogy ami draga az jo - meg mielott ismet megszolnak hogy hulyeseget ajanlok)

    Szerintem akkora kompromisszumot nem kell kotni. Egyszeruen csak arra kell hasznalni, amire valo
    Igen, neha ez azzal jar, hogy ki kell lepni a komfortzonadbol...ez jelen esetben azzal jar, hogy feledd el a VLC-t, ebben a kornyezetben ez nem jatszik...kesz
    Ha minden aron Androidon szeretnel maradni, akkor neked is ajanlom az X96 Air nevezetu boxot, 4GB memoval, 64GB hattertarral (de nem ertem a ragaszkodasod okat, mert ha a boxot arra hasznalod, amire valo, akkor ezek a szamok okafogyottak, de nem baj, ha van) es bekapcsolod, hasznalod a feltelepitett progjamaival es a sajat medialejatszojval egyutt
    Kis javulast erhetsz el Androidon, ha a sajat medialejatszoja helyett (Kodi varians), hasznalod az SPMC nevut, ami szinten Kodi varians, csak kisse kiherelve, ezzel is felszabaditva nemi eroforrast
    A FHD filmek vigan es akadasmentesen le fogja jatszani - ezzel szinten nem azt irom, hogy kadencihelyesen, bar engem ez mar totalisan hidegen hagy, mert nem veszem eszre!

    Ha viszont meg ez sem elegit ki, akkor ott a CoreElec mint vegso megoldas, ahogy irtak mar tobb szazan elottem is, egy SD kartyara 5 perc a telepitese, majd arrol bootolsz es ott van egy fullos medialejatszos oprendszered, ami persze szinten Kodi....mi mas lenne :)
    De itt megkapod a kadenciahelyesseget, kapsz ezen a boxon jol mukodo passthrough funkciot, igy a hanggal sem lesz semmilyen problemad es 4k-ig vigan hazimozizol....

    Mi kell ettol tobb?

    [ Szerkesztve ]

    TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Új hozzászólás Aktív témák