Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    Topikgazda

    válasz blakey #5573 üzenetére

    ITT-OTT Tv is ilyen, az is független.

    De akár milyen is a sima Android app (nem android TV-s) az általában telefonra/táblagépre van optimalizálva, emiatt kell hozzájuk vezeték nélküli egér esetleg légegér.

    Tarr TV appja Android alatt használható csak. (De ahhoz kell Tarr előfizetés) telefon/tábla optimalizált az is, de nem tiltanak ki NONAme boxokat, Sőt először csak Wifi-n ment, de felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy engedjék meg a LAn kapcsolatot, mert TV boxon használnám. Néhány nap múlva hívtak, hogy megoldották, már engedélyezett a LAN kapcsolat is..

    (#5563) Somatom

    Válaszaim a kérdésedre:
    TV Boxokat -általában- Androiddal telepítik, de nem biztos , hogy azzal a legjobb használni. Sajnos az Android nem film nézéshez készült és emiatt csomó hátránya van. A legtöbb Androidos app -a mi TV boxon is használatos- kimondottan telefonhoz/táblagéphez készült, érintő képernyőre van optimalizálva. Emiatt használat macerás, saját távval nem megy. Persze kompromisszummal megy.
    Kimondott hálózati fim nézéshez, a CoreElec sokkal jobb, mint az android akármilyen alkalmazással. (Ugyan Kodi telepíthető Androidra is, de erőforrás igénye jóval nagyobb és a hardver elemeket az androidon keresztül el. Emiatt nem minden működik jól. Tehát ugyan Andoiddal jön, de alternatív rendszerrel jobban használható a box.

    A topik címét nem én adtam, nem én nyitottam. Aki elindította magára hagyta. Mivel többször segítettem másoknak a válaszaimmal itt, felkértek legyek topik gazda. Mivel nem érek rá (főleg tavasztól késő őszig), egyedül nem is vállaltam....
    De akár mi is a címe, nem értem miért ne lehetne a CoreElecet ajánlani, amikor sokkal jobban használható.
    Az Amlogic topiknak sem CoreElec a címe, még is az amlogic box használók 95%-a CoreEleccel használja az Androiddal érkező Amlogic alapú TV boxokat (nem véletlenül)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák