Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    Urak! Vélemény egy T96Plus TV Box-ról? Rokon vette és pikk-pakk szétk**t az ideg vele. Papíron mindent tud a cucc, gyakorlatilag meg semmit. Egy sz**os P9 Lite-ról nem tudtunk elindítani egy youtube vagy bármilyen videót. Miracasttel átment a teljes kijelzőkép, de teljesen szétesve. Töltöttem le remote appot hozzá, nem találja a teló a tv-boxot a hálózaton. Bluetooth-on összekapcsoltuk még egy Lumiával is, de nem tudom minek?! Úgy tudtuk megnézni a telefonnal készített videót, h áttöltötte a box saját háttértárára. Elvileg AirPlay-t is tud, ezt az én készülékemmel néztük. Először megtalálta, aztán semmi.

    Szóval biztos én vagyok a béna, de én egy ilyen cuccal már kapásból nem is foglalkoznék, ha ennél komolyabb beállítást igényel. Chromecast 2 szétszívatja nálam, pedig nem is Androidos a telóm.

    Segítség, ötlet, tanács?! Elvileg annyiért lenne rá vevő, amennyiért aliexpressről vette, 21k volt. Az azért sok egy semmire való kütyüért. Külső tárolóról viszont szépen játszik le filmet, ez az egy pozitívum.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák