Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r4zer0919

    tag

    válasz Angie™ #106985 üzenetére

    Köszönöm az információt, de én is mint mindenki a termékeket, vásárláskor a róla rendelkezésre álló információ alapján választom ki.
    Ami gyárilag megvan adva a specifikációi között.
    Ennek tudatában fizetem ki, viszem haza és tesztelem, kezdem el használni.
    Ha nem képes arra amire nekem kellene, de ennek ellenére az van feltüntetve az adatlapján és a specifikációinál, hogy márpedig tudja.
    Akkor élek én is (és gondolom más is) a 14 ill. 30 napos visszalépés jogával elállok a vásárlástól és választok egy másik brandet vagy típust.
    Ez így ennyi szerintem, itt nem játszik szerencse vagy mázli vagy hasonló.
    Továbbá feketén fehéren ott van milyen procival milyen ramokat, milyen sebességgel kezel, tű pontos típusokra lebontva, nincs semmilyen csapda.
    Ettől kompatibilis lehet más ramokkal is, DE természetesen ha nem akkor azért nem is vállal garanciát vagy felelősséget a gyártó.
    Ennyi ez a történet nem kell túlgondolni.
    Viszont az érdekelne, hogy mi az ami miatt neked olyan stabilítás kell, hogy napokig tesztelsz egy ramot?
    Ill. miért életbevágóan fontos, hogy egy RAM 4000Mhz helyett 7245,45Mhz-n fusson?
    Hol és miért éri meg ez az iszonyat mennyiségű befeketett felesleges idő és energia?
    Leírva szépen néz ki, hogy 7245,45Mhz de ennek a gyakorlati előnye a 0hoz konvergál, tehát ezért nem világos ennek a feltétlen szükségessége.
    Továbbá náza stabilításról eleve nem lehet beszélni túlhajtott alkatrészeknél...

Új hozzászólás Aktív témák