Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    Ha front van, az emberek mind megbolondulnak. Én is türelmetlenebb vagyok.
    Apósnál figyeltem meg, hogy mikor az autószerelõ haverja ül mellette, akkor határon kíntatja az egyest meg a kettest, hogy csak úgy visít és hármast is gyilkolja. Ha nincs vele, laza egy-kettõ után kihagy és finoman negyedikbe vált. Nem értem. :)
    Városban 50, de ha a forgalom megkívánja 55-57 is megvan, de ez a ritkább, mindenesetre azt én sem díjazom, ha valaki 30-al tötyörög elõttem (általában telefonálnak vagy nõk, akik telefonálnak), de ha idõben indulunk, nem kell kapkodni.
    A versenyzést hagyjuk a versenypályára, az utakon közlekedni kell. A-ból B-be, hogy midenki egyben hazaérjen.

    Pécs, 6-os út, Árkád elõtt piros lámpa. Faszi elõl jól megpakolt kombival. Mögötte egy nõ szutyukival. Emberünk gondol egyet és bedobja a vasat rükvercbe és tolat. Horog beszakítja a lökhárítót, emberünk fogja a fejét, a nõ kiszáll és értetlen arcot vág, közben megndultak a sorok, inkább visszaszáll a jármũbe, mielõtt elcsapják, majd tapad a kombira...

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák