Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz feel good #8265 üzenetére

    Nálad a hozzáálással van a gond nem azzal, hogy kicsit gyorsabban tolod mint a megengedett, miért is?
    Mert azzal semmi gond ha még a tábla előtt gyórsítassz, mert ki nem tojja le, de azzal már inkább, hogy te háborodsz fel azon, hogy megáll előtted egy idős ember. Tudod a lakott terülthez ez is hozzátartozik (persze, hogy "befagy" a papa vagy mama aki nem lát és nem hall jóformán, mikor észreveszi a felé száguldó járművet), ezért 50 a megengedett sebesség, hogy ilyen esetben valószínüleg meg tudj állni, mint ahogy nekem is sikerült a BMW-be csapódás előtt. Nem sok ember van aki 50-el közlekedik, de akkor meg ne háborogj ilyenen.

    Nyugodtan feszegesd a határokat, mert megteheted (amúgy azt a versenyzők szokták a versenypályán), te tipikusan az a dequrvamarhajólvezetekéskész ember vagy, igy a hozzászólásaid alapján. De abban bíztos vagyok, hogy egyszer nagyon be fogod nézni, mert arra neked sokkal több esélyed van mint nekem, főleg ilyen hozzáállással.

    Mint látod én nem verem a mellem, és nem oltogatom azokat akik 50-el mennek, habár engem pont ugyanúgy zavar az, ha reggel a 90-es táblánál 70-el megy, mert kerülgetnem kell őket. De pont ugyanúgy zavar az is ha az 50-es táblánál 40-el megy, mert az 50 is lassú nemhogy a 40, és sorolhatnám...
    Veled semmi gondom nincs, csak e témakörben a hozzáállásoddal, ha ismernénk egymást lehet jó haverok lennénk, csak ebben nem értünk egyet, ennyi. Ne vedd személyeskedésnek.

    no brain, no problem

  • amol

    addikt

    válasz feel good #8265 üzenetére

    Eleve egy oltári ökör általánosítás már a topik címe is, eleve hátrányból indul itt a hihetetlenülnagytudású ötvennelmenőkkel szemben mindenki.
    Nem mindenki, de úgy látszik te igen. Inkább menj és tapasztalgasd a határaidat.

    Hozzáteszem, én sem mindig tartom be a sebességet, viszont nem nyitom ki a számat ha más igen. Tilosban parkolni és záróvonalon megfordulni pedig nem szoktam. Ez olyan marha ciki? Akkor én már nem lehetek a menők körének tagja?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák