Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stingy2

    senior tag

    válasz Reggie0 #60868 üzenetére

    "Hat, messze nem igy van."- hát pedig így van, szóval csak óvatosan, ha zebrán átkerekezel ;) Ha mindent megtettem, hogy ne hajtsak át a kerekes fején, de a fizika kifogott rajtam, akkor nincs szerencséje. És még egyszer: nem vagyok köteles lassítani, meg előre belelátni a biciklis fejébe, meg átengedni az elsőbbséget. Nem jön gyalog, és feltételezem, hogy a brinyós nem debil. Ennyike.

    #60869maajsz
    "Ennél a szitunál konkrétan jó ideig állt a kerékpár mellett," - nem erről volt szó:
    "Sikertelen a forgalmi vizsga, ha:
    sebessége megtévesztő az elsőbbségadás tekintetében;" (tehát pl. lelassítok egy gy.átkelőnél, mert jön egy biciklis - NEM gyalogos!)
    Szóval hogy oldanád meg a helyzetet, hogy ne legyen pótvizsga?

    "vagy már előre látható, hogy szabályt fog szegni. "- ok, és honnan látom előre, hogy a másik szabályt fog szegni? Ha az emberek látnák előre, hogy a másik szabályt fog szegni, akkor nem lennének balesetek :)

    Ha már ide tévedtem, egy konkrét, kb. fél éves esetem: szürkületben kikanyarodtam a főútra balra, és volt még ott előttem a kereszteződésben egy gyalogátkelő, de nem volt közel-távol gyalog. Rá kellett lépnem a gázra, mert szűk volt a hely-jöttek szemből-, ekkor a zebrán egy agyhalott kerekes úgy 25-30 km/h-val átrobog előttem. Itt nemhogy fékezni nem tudtam, de akkor vettem észre, mikor már elhúzott előttem. Kb. 10-20 cm lehetett közte és a lökhárító közt. Ha nincs szerencséje, akkor gipszben lábadozik, ha túléli, és még meg is bírságolják. Szóval csak óvatosan ;)

    [ Szerkesztve ]

    INTJ

Új hozzászólás Aktív témák