Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz MaciG #43541 üzenetére

    Ez már akkor is így volt, amikor még volt rutinvizsga. Akkor is az úton kezdtünk, és csak a vizsga miatt mentünk be a pályára gyakorolni pár órát.

    Switch Tax

  • Tibko8

    senior tag

    válasz MaciG #43541 üzenetére

    2 éve amikor letettem a jogsit. Az én oktatómmal lementunk egy tanpalya felesegre (oktatóm vezetett le oda) és ott koroztunk a 40 fokban klímát véletlenül sem lehetett használni mert sokat fogyasztott volna inkább folyt rólunk a víz :W . Ott minden alaposan begyakorultunk. Kivétel sajnos a párhuzamos parkolás. Azt sajnos a forgalomban kellet. Ezt egyébként nekem csak 3x kellet megcsinalni. Azt mondta hogy ezzel nem lesz gond.
    Viszont van olyan oktató aki első órán már a forgalomba viszi a tanulót. Sajnos ennek mi többi autósok isszuk meg a levét. De nem csak akkor amikor tanul ha nem később is csak annyi hogy nem tanuló autóban ül.

    Osztálytárs nőm pl rögtön kapott egy Fiat 500 amikor megkapta a jogsit. Hát egyszer elég volt látnom hogy hogyan áll ki a parkolobol. Egy akkora helyről kellet kiallnia hogy én a Opel Vectra C kombival (2008-as)2x kisebb helyre álltam be fél éves jogsival. Kb előttem mögöttem 15-15 cm volt. Pont oldalazva el lehetett sétálni. Na neki pedig 35-40 cm bőven volt ha nem több. Ezután megkerdeztem hogy oktatoval voltak valahol gyakorolni első órákon. A válasz nem volt.
    Ja és persze vizsgán nem kellet parkolnia. Csak a főúton mentek.

    [ Szerkesztve ]

    Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Új hozzászólás Aktív témák