Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Khelben #23224 üzenetére

    Már melyiket? Azt hogy majdnem összetörte az autóm hátulját? Én csak a sebességet léptem túl, az nem nagy bűn, mindennapos, különben mindenhonnan elkésnék. Audiban van detektor és blokkoló is, így már nem kell foglalkoznom a trafikkal. :P Ne izgulj, ha ott megáll, akkor nekik is elmeséltem volna. Egyébként nem valószínű, mert az Opelos két gyalogost veszélyeztetett, és a szembejövőt is. A jogsijától elköszönhet, van egy olyan érzésem.
    Amit én csináltam, nem látta senki, nem veszélyeztettem senkit. Ha megáll, akkor a srác testi épségében esett volna kár, az már más tészta.

    Dragon, 350 ló. Ma este le kellett ugranom Pécsre... M6 elejétől számítva 1 óra alatt lent voltam. :) Imádom az autópályát, ez az út régen 3 óra volt.

    És a táblás eseted óta nem bölcselkednék. ;] Pont Te mondod ezt nekem, aki a városban csinálja ugyan ezt. Ez a különbség kettőnk között. Én lakott településen betartom a limitet, Te mész mint a dúvad nemtörődve semmivel. Ráadásul csak alkalmi, úgymond vasárnapi vezető vagy... Szvsz, a Te szádból ez a kritika viccesen jött le. Főúton, és főleg autópályán meg úgy megyek, ahogy a körülmények engedik. De ezt már sokszor leírtam, hidegen hagy a sok okoskodás.
    És nem spicliskedtem, ott volt a biztosúr civilben, kérdezte láttam e a rendszámot. Én meg bediktáltam. :)

    Ui.: Érdekes dolog, hogy az A6 -ban is elvileg 250-nél van a limiter, de 265-ig elengedte a mutatót. Viszont oda a tempomatot már nem lehetett belőni, csak 250-ig működött. :U Lehet azért mert utólagosan lett beszerelve?

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák