Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz HussarF #6 üzenetére

    Én elkezdtem kb. két éve, de túl sok végigjátszandó jó játékom volt akkoriban (Witcher 3, GTA V, MGS V, meg még egy pár), így eléggé elfelejtődött. Viszont azóta ezeket végigjátszottam, volt amit többször is.
    Úgyhogy most a közelgő folytatás kapcsán nekiálltam én is újra, és jól tettem.
    Kb. egy éve közel 100%-ra játszottam az Arkham Knight-ot is, kellett már valami hasonló játék, ami lehetőleg nem Assassin's Creed (azt nem szeretem). A harcok és a nemesis rendszer elég szórakoztatóak ahhoz, hogy hosszabb ideig lekössön. Ez a darkosabb, komorabb hangulat meg tökre jól áll a frencsájznak.
    Ha nem is teljes áron, de valamikor majd azért begyűjtöm a folytatást én is.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz HussarF #9 üzenetére

    Azt bírom amikor 30 uruk-al harcolsz egyszerre, meg még 4 kapitánnyal, és menekülés közben egy ilyen kis lvl1 csipa öl meg gyakorlatilag véletlenül, mert ő ver rád utoljára. Hogy örülnek utána a fejüknek.

    Amúgy most már én is gondolkodom a vásárláson, mert ahogy látom már csak 2 játék jön pécére ezen kívül idén, amit teljes áron is megvennék (Total War: Warhammer 2, The Evil Within 2). Szóval szerintem bele fog férni a költségvetésbe, de az értékeléseket azért megvárom.

  • Fitzgerald

    veterán

    Játszottam pár órát az elmúlt napokban, nem volt még sok időm rá.
    Első benyomások: az első területen (Minas Ithil) még nem sok mindent mutatnak meg az új játékmenetbeli elemekből, volt is egy kis hiányérzetem. Ez simán lehetne a Mordor is.
    A látványon nagyon minimálisat csiszoltak csak, alig szebb valamivel a játék, mint a Mordor volt (cserébe a gépigény is korrekt).
    Sok a Mordorból egy az egyben átvett, rehashed szöveg, ork-beszólás is (the strategy is flawed, stb.).
    Az egyszerű gruntok is gyakran ismételgetik ugyanazokat a hülyeségeket egymás után, a Mordorból nincs ilyen emlékem (10 napja végeztem vele, elég frissek az emlékek).
    Szóval láthatóan nem fektettek nagy hangsúlyt a körítésre.
    Vannak viszont új mozdulatok, animációk már a játék elején is. A harc nagyon hasonló a Mordoréhoz, de azért nagyon picivel taktikusabb már az elején is, ami jó.
    Az az igazság, hogy nekem a régi skillfa jobban bejött, és a gemes rendszernél is jobban tetszett a rúnázgatás.
    Van egy olyan érzésem, hogy csak azért lettek "átdolgozva" a játéknak ezen részei, hogy legyen valami látszata annak, hogy csináltak is valamit három évig a fejlesztők. Gyakorlati hasznát nem látom eddig a változtatásoknak.
    És akkor jöjjön ami tetszett: az új Nemesis-rendszer már az elején is igen szórakoztató, a kapitányok kergetése továbbra is a legerősebb része a játéknak (eddig, írtam hogy még csak pár órám van benne).
    Már az első terület sem kicsi, de ha kizoomolsz a térképen látszik, hogy csak egy apróbb része lesz az összes bejárható területnek.
    A cserélhető itemek, rare/legendary loot is jópofa. Ezekhez tartozik challenge is, ha szeretné az ember az általuk nyújtott bónuszt maximálisan kihasználni.
    Összességében véve nem tűnik rossznak eddig a játék, csak három év után azért többet vártam volna.
    Kíváncsi leszek az ostromra, meg a játék későbbi szakaszaiban a hierarchia manipulálására, hogy ezek merre billentik majd a mérleget.

Új hozzászólás Aktív témák